dyplom

XXIII Festiwal Kolęd Puławy 2018 to wydarzenie, które łączy piękną, polską tradycję śpiewania kolęd z zachwycającym poziomem muzycznych prezentacji. Festiwal Kolęd 2017 plakatKolędowanie to wspomnienie radosnej nowiny Bożego Narodzenia   Festiwal            i napełnianie się miłością, która daje nam siłę, wiarę i poczucie nadziei. Mam przyjemność zaprosić przedstawicieli Waszej parafii, szkoły, placówki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Tegoroczna edycja, ze względu na modernizację Ośrodka będzie prowadzona w nowych warunkach, poza naszą placówką. Prezentacje konkursowe i Koncert Laureatów odbędą się w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach. Żywię nadzieję, że nowe miejsce podtrzyma wspaniałą festiwalową atmosferę. Niech tegoroczny Festiwal będzie czasem życiowej radości, religijnej refleksji i niepowtarzalnych wrażeń artysty               

                                        Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika"  Zbigniew Śliwiński

 Tak nasi uczniowie pokazali sie na festiwalu kolęd - posłuchajmy...

 

 https://youtu.be/QhMjlPWiSwA

https://youtu.be/pM5fiJ5V-qg

  https://youtu.be/LPHEAFHERLQ

                                                         

 

 


 

Festiwal Hymnów szkolnychW piątek, 17 listopada 2017 r. w Sali Teatralnej kościoła pw. MiłosierdziaFestiwal Bożego w Puławach odbył się koncert finałowy tegorocznej, VI edycji Festiwalu Hymnów Szkolnych.

Przesłuchania uczestników poprzedziła wspólna modlitwa w kaplicy św. Siostry Faustyny. Wśród występujących znalazły się chóry i zespoły wokalne z Puław, Janowca, Tomaszowa Lubelskiego i Karczmisk. Zadanie dla jury – w którym zasiadał Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński – nie było łatwe, bowiem poziom występów był wysoki i bardzo wyrównany. Zwycięzcą tegorocznego konkursu został Chór Publicznego Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach.Nasi uczniowie zdobyli w tych zmaganiach II zaszczytne miejsce.

Wójt Krzysztof Brzeziński ufundował trzy nagrody specjalne, które powędrowały do Ewy                                                                        Resztak, Renaty Syty i Michała Matrasa.

Festiwal Hymnów Dyplom 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

W dniu 3 grudnia 2017 roku odbyły się zawody karate o Puchar Świętego Mikołaja. Zawody zorganizował mistrz świata w karate DanielaIwanek. Nasz uczeń z siódmej klasy Szkoły Podstawowej Michał Majchrowski zajął w kategorii KATA I Miejsce i otrzymał puchar i złoty medal oraz w kategorii KUMITE również zajął pierwsze miejsce i otrzymał złoty medal.
Michał 1

 Ś Mikołaja


 


 

MaciekW tym roku szkolnym nasi   najlepsi to:

Maciej Adamiec - klasa II ELO Nagroda Starosty i nominacja do Nagrody Prezesa Rady Ministrów.

Oliwia Chrust - klasa I gimnazjum, Nagroda Prezydenta Miasta.nasi najlepsi

Skawińska Małgorzata -  klasa II gimnazjum ; Nagroda Prezydenta Miasta klasa.

Aleksandra Wegorek -  klasa II gimnazjum, Nagroda Prezydenta Miasta.

Rafał Łuszczyński - klasa III gimnazjun, Nagroda Prezydenta Miasta i Primus Inter Pares 2017.

Nadia Szijka -  klasa VI ESP, Nagroda Prezydenta Miasta.

nagroda 3

 


 

Licznik Odwiedzin

2750498
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
255
3971
19728
2705753
68834
115039
2750498
Twoje IP: 18.204.48.40
2019-10-19 03:21

Sponsorzy

Facebook