• Galeria
 • Podstawówka
 • Liceum
 • Dokumenty
 • Plan lekcji
 • Kontakt
 • Aktywna Tablica
 • Rekrutacja - Liceum
 • Koronawirus - ważne informacje
 • Rekrutacja Szkoła Podstawowa
 • Article Index

  Akademia Młodych Talentów

  Historia i codzienność naszej szkoły:

  13W 2011 r. do już istniejącego Gimnazjum i Liceum Europejskiego dołączyła Szkoła Podstawowa.3 Szkoła w latach 2011 - 2014 r. mieściła się przy ul. Wróblewskiego 25. Wraz z początkiem roku szkolnego 2014/2015 zmieniliśmy swoją siedzibę na piękny nowoczesny budynek z wszelkimi udogodnieniami również dla osób niepełnosprawnych. Nasza szkoła od samego początku oferuje bogatą gamę zajęć umożliwiających dzieciom rozwijanie talentów i przydatnych umiejętności. Nauczyciel pomaga uczniowi w odkrywaniu świata wiedzy, podążając za jego zainteresowaniami i pytaniami, szanując indywidualność dziecka. Obecnie z przyczyn lokalowych w szkole funkcjonuje klasa IV i V oraz nauczanie indywidualne na wszystkich poziomach.W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszyscy się znamy i zawsze możemy liczyć na pomoc kolegów, a przede wszystkim nauczycieli.

   9Uczniowie nie boją się przyjść i porozmawiać z nauczycielami i pracownikami szkoły o DSCF8686problemach, nawet osobistych. Nikt tu nie jest pozostawiony sam sobie. Rodzice mają zaufanie do wychowawców i nauczycieli. W mniejszym zespole uczniów łatwiej jest nauczycielowi dotrzeć do każdego ucznia, zauważyć wszelkie uzdolnienia i pomóc kiedy są trudności. Podejmując indywidualną pracę z uczniem zdolnym, nauczyciel doprowadza do sukcesu, zaś u ucznia słabszego wyrównuje braki w wiedzy i umiejętnościach. Lekcje zaczynają się o godz. 8.00 i kończą ok. godz. 13.00. Po lekcjach spędzamy czas na zajęciach dodatkowych.W szkole chodzimy w mundurkach.  

  1zimg608Stołówka oferuje bardzo smaczne i zdrowe obiady. W szkole możemy liczyć na pomoc pedagoga szkolnego i logopedy.Nasza szkoła mieści się w Puławach przy ul. Kowalskiego 3. Szkoła położona jest w pięknym miejscu, otacza ją las - dlatego też jest u nas cicho i  pokojnie.Teren szkoly jest monitorowany, ogrodzony i zamknięty.Mamy do dyspozycji plac zabaw, salę zabaw, dużą salę gimnastyczną oraz salę gier  i zabaw.

   

  szkola szare szeregi 28

   

  szkola szare szeregi 3

   

   

  DSCF8411

   

   

   

   

   

   

  Atuty szkoły:

  • Życzliwa atmosfera w szkole
  • Mało liczne klasy
  • Doskonale wykształcona i dokształcająca się kadra
  • Lekcje języka angielskiego i języka hiszpańskiego od I klasy
  • Nauczanie indywidualne uczniów z niepełnosprawnością
  • Jasne i przestronne sale
  • Nowocześnie wyposażona sala komputerowa
  • Świetlica zapewnia opiekę każdemu potrzebującemu dziecku
  • Uczniowie uczestniczą w wycieczkach krajoznawczych, lekcjach edukacyjnych, spektaklach teatralnych, seansach filmowych
  • Szkoła przystąpiła do programu „Mleko z klasą”, „Warzywa w szkole”
  • Od klasy I szkoła oferuje dzieciom zajęcia ruchowe na pływalni i sali gimnastycznej

  ZAPRASZAMY!!!

  logotyperasmus 2

  Licznik Odwiedzin

  4178352
  Dzisiaj
  Wczoraj
  W tym tygodniu
  Poprzedni tydzień
  W tym miesiącu
  Poprzedni miesiąc
  Wszystkie
  1524
  41113
  84243
  4067636
  104271
  155930
  4178352
  Twoje IP: 3.226.97.214
  2020-07-12 02:58

  Sponsorzy

  Facebook