Spis treści

 

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA DO

EUROPEJSKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO!!!

W ZESPLE SZKÓŁ EUROPEJSKICH IM. SZARYCH SZEREGÓW W PUŁAWACH.

ZAPRASZAMY !!!

W roku szkolnym 2020/2021 otwieramy dwie klasy ;

Klasa o profilu matematyczno- przyrodniczym  (15 miejsc)

Przedmioty rozszerzone obowiązkowe: język angielski

Przedmioty rozszerzone fakultatywne (min 1, maksymalnie 2): biologia, chemia, geografia, fizyka, informatyka, matematyka.

W przypadku chęci zmiany profilu kształcenia lub przedmiotów w zakresie rozszerzonym umożliwiamy zmianę do końca drugiego semestru klasy drugiej. Warunkiem jest zaliczenie niezrealizowanego materiału. 

Drugi język obcy do wyboru: hiszpański, niemiecki realizowany międzyoodziałowo

W oddziale punktowane będą następujące przedmioty:język polski

matematyka
max(biol,chem,fiz,geo,mat)
informatyka

Kryteria ex-aequo

1.      Kandydat ma problemy zdrowotne, ograniczające możliwości wyboru kierunku kształcenia ze względu na stan zdrowia, potwierdzone opinią publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej

2.      Kandydat spełnia jedno lub więcej kryteriów: wielodzietność rodziny kandydata, niepełnosprawność kandydata, niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata, niepełnosprawność obojga rodziców kandydata, niepełnosprawność rodzeństwa kandydata, samotne wychowywanie kandydata w rodzinie, objęcie kandydata pieczą zastępczą - wymienionych w art. 131 ust. 2. ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59, z późn. zm.) zgodnie z art. 134 ust. 4 tej ustawy.

3.      ocena zachowania

4.      procentowy wynik sumaryczny z egzaminu ósmoklasisty

5.      średnia punktowa z przedmiotów obowiązkowych

6.      ocena z języka polskiego

7.      ocena z języka obcego

 Klasa o profilu humanistycznym (15 miejsc)

Przedmioty rozszerzone obowiązkowe: język angielski

Przedmioty rozszerzone fakultatywne (min 1, maksymalnie 2): historia, język polski, wiedza o społeczeństwie

W przypadku chęci zmiany profilu kształcenia lub przedmiotów w zakresie rozszerzonym umożliwiamy zmianę do końca drugiego semestru klasy drugiej. Warunkiem jest zaliczenie niezrealizowanego materiału. 

Drugi język obcy do wyboru: hiszpański, niemiecki realizowany międzyoodziałowo

W oddziale punktowane będą następujące przedmioty:język polski

matematyka
język angielski
historia

Kryteria ex-aequo

1.      Kandydat ma problemy zdrowotne, ograniczające możliwości wyboru kierunku kształcenia ze względu na stan zdrowia, potwierdzone opinią publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej

2.      Kandydat spełnia jedno lub więcej kryteriów: wielodzietność rodziny kandydata, niepełnosprawność kandydata, niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata, niepełnosprawność obojga rodziców kandydata, niepełnosprawność rodzeństwa kandydata, samotne wychowywanie kandydata w rodzinie, objęcie kandydata pieczą zastępczą - wymienionych w art. 131 ust. 2. ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59, z późn. zm.) zgodnie z art. 134 ust. 4 tej ustawy.

3.      ocena zachowania

4.      procentowy wynik sumaryczny z egzaminu ósmoklasisty

5.      średnia punktowa z przedmiotów obowiązkowych

6.      ocena z języka polskiego

7.      ocena z języka obcego

 ATUTY NASZEJ SZKOŁY:

  • małe klasy
  • piękne otoczenie
  • brak barier architektonicznychDSCF8077
  • dobrze przygotowana kadra
  • nauka dwóch jezyków obcych od pierwszej klasy ( angielski, hiszpański lub angielski, niemiecki)
  • lekcje od 8.00 rano
  • obiady z własnej kuchni
  • rodzinna atmosfera

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

DO KLAS II- III  UCZNIÓW PO GIMNAZJUM !!!

 

 

ORAZ II KLASY PO SZKOLE PODSTAWOWEJ !!!

Zapisy w sekretariacie szkoły (W CZASIE PANDEMII WIZYTĘ W SZKOLE NAJLEPIEJ UZGODNIĆ TELEFONICZNIE LUB DROGĄ e-mailową) Można rownież pobrać ze strony internetowej kwestionariusze  i po wypełnieniu wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Doktora Mieczysława Kowalskiego 3 
24-100 Puławytel./fax. 081 886 77 60 dyrektor 081 886 77 60 
www.zse.pulawy.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Godziny pracy:
Sekretariat 7.30- 15.00                                                         
Zajęcia lekcyjne 8.00-15.10
Dyrektor Teresa Grosicka

 

ZAPRASZAMY!

logotyperasmus 2

Licznik Odwiedzin

5683030
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
643
4044
4687
5625190
191747
206489
5683030
Twoje IP: 3.221.159.255
2021-01-26 08:19

Sponsorzy

Facebook